metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)24.07.2024 12:13

A gdzie majonez?

02


Anty PiS ~Anty PiS (Gość)20.07.2024 17:56

Może niech Ci wszyscy Panowie i panie zajmie się wkoncu swoim życiem i pozwolom innym żyć po swojemu!!! Każdy ma przecież swoją wolę!! I każdy ma swoje sumienie!! I każdy sam za siebie będzie odpowiadał po śmierci przed Bogiem. Oni za mnie nie umrą!!!

236


trzeźwy ~trzeźwy (Gość)23.07.2024 14:42

Rozpętała się niezła burza, o co zapewne chodziło organizatorom. Bo zauważcie, że to ci sami ludzie co angażowali się w wybory samorządowe, parlamentarne, domagali się pomnika na Rondzie Ofiar Wołynia, współpracują z Kają Godek, z Rosario (tym od jednopłciowego różańca).
Jeśli będzie akcja przeciw kosmitom z Marsa, to też wystąpią. Po prostu politycy - aby tylko zaistnieć.

21


Jeszcze nigdy w ~Jeszcze nigdy w (Gość)22.07.2024 07:38

historii świata, żadna, nawet najbardziej gorliwa modlitwa na krwawiących kolanach nie sprawiła, że zaprzestano jakiejkolwiek wojny, że w czasie suszy przyszedł deszcz, że ktoś odzyskał wzrok, słuch, odrosła mu kończyna itp. Nawet nie sprawiły tego modlitwy żadnego z papieży, na czele z JPII, to 40 uczestników obłudnej, publicznej pokazówki w kościółkowym Piotrkowie Trybunalski chce mieć wpływ na cokolwiek za pomocą modlitwy???? Paradne...

92


halinka ~halinka (Gość)21.07.2024 10:17

Brakuje jeszcze tego małego, rudego człowieczka.

22


trzeźwy ~trzeźwy (Gość)22.07.2024 16:17

Pomyślcie co by się działo, gdyby wegetarianie (w myśl swojej ideologii) chcieli zabronić zabijania zwierząt na mięso. Nie porównuję tu zwierząt i ludzi, tylko pokazuję, że moje przekonania są moje i nie mogę ich siłą narzucać wszystkim ludziom.

50


edx13 ~edx13 (Gość)22.07.2024 11:10

Prymitywy!!!

60


Prost  actwo ~Prost actwo (Gość)22.07.2024 10:41

i kręt actwo "można się tam dowiedzieć różnych, strasznych tak naprawdę rzeczy" Cóż za masa faktów i konkretów, "Życie jest piękne i warto żyć" Tak???? Co powiesz paniusiu lub koleżanka Godek, kiedy lekarz powie ci na 100%,że urodzenie dziecka zakończy się twoją śmiercią. Powiedzieć ci co wybierzesz???? Już właśnie odpowiedziałaś jak wyżej. Obłuda i zakłamanie to twoje drugie imię...

70


jezus ~jezus (Gość)20.07.2024 22:29

Kto płaci za te artykuły ?

92


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.07.2024 09:00

Boże Prowadź

310


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat